استقرار 1161 شعبه اخذ رأی در استان البرز
  پنج شنبه ۰۹ خرداد ۱۳۹۲
   
 

اضافه شده توسط : حمید مزینانی

سرپرست اداره کل سیاسی و انتخابات استان البرز تعداد شعب اخذ رأی در استان البرز و شهرستانهای پیرامونی آن را 1161 شعبه اعلام کرد.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، اکبر زارعی نژاد امروز در جمع خبرنگاران گفت: در مجموع یک هزار و 161 شعبه اخذ رأی در استان البرزپیش بینی شده است که 785 شعبه در شهرستان کرج، 166 شعبه در ساوجبلاغ، 90 شعبه در نظرآباد، 81 شعبه در طالقان و 39 شعبه در اشتهارد استقرار خواهد یافت.

 

وی افزود: برهمین اساس تعداد شعب اخذ رأی در شهرستان کرج ثابت شهری 703 ، ثابت روستایی 64 شعبه، سیار شهری 15 شعبه و سیار روستایی 3 شعبه است.

 

سرپرست اداره کل سیاسی و انتخابات استان البرز تعداد شعب شهرستان ساوجبلاغ را 166 شعبه اعلام کرد و گفت: از این تعداد 68 شعبه ثابت شهری، 91 شعبه ثابت روستایی، یک شعبه سیار شهری، شش شعبه سیار روستایی خواهد بود.

 

مدیر کل امنیتی و انتظامی استانداری البرز در خصوص تعداد شعب اخذ رأی در شهرستان نظرآباد نیز گفت: از مجموع 90 شعبه، 57 شعبه ثابت شهری، 21 شعبه ثابت روستایی، یک شعبه سیار شهری، 11 شعبه سیار روستایی در این شهرستان استقرا خواهد یافت.

 

 

 

زارعی نژاد همچنین تعداد شعب اخذ رأی طالقان را شش شعبه ثابت شهری، 73 شعبه ثابت روستایی و دوشعبه سیار روستایی اعلام کرد.

 

وی در پایان تعداد شعب اخذ رأی در اشتهارد را 24 شعبه ثابت شهری، 13 شعبه ثابت روستایی و دو شعبه سیار روستایی ذکر کرد.[ آرشيو ]

صفحه اصلي | اخبار و تازه ها | جستجو | تماس با ما
كليه حقوق و مطالب اين سايت متعلق است به ايران كوچك
Copyright © All Right Reserved & Supported By Iranekoochak