رئیس هیئت دو و میدانی استان البرز اعلام کرد : برگزاری دو امداد حرم تا حرم
  چهارشنبه ۰۸ خرداد ۱۳۹۲
   
 

اضافه شده توسط : حمید مزینانی

رئیس هیئت دو و میدانی استان البرز گفت: به مناسبت فرارسیدن ایام سوگواری 14 و 15 خرداد، برنامه دو و میدانی حرم تا حرم در این استان برگزار خواهد شد.

محمد مرادی در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در کرج اظهار داشت: هر ساله ورزشکاران بسیاری از استان البرز در مراسم سوگواری چهاردهم و پانزدهم خرداد شرکت کرده و با حضور در مرقد مطهر بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی با آرمان‌های ولایت تجدید میثاق می‌کنند.

وی تصریح کرد: ورزشکاران ایرانی پس از پیروزی انقلاب اسلامی همواره در همه عرصه‌ها حضوری فعال و تاثیرگذار داشته و هیچگاه قهرمانان ورزشی خود را جدای از ملت ندانستند.

رئیس هیئت دو و میدانی استان البرز افزود: به همین دلیل ورزشکاران کشور به ویژه ورزشکاران البرزی در مراسم‌های ملی و دینی پیشگاه بوده و امسال نیز آن‌ها برای تجدید میثاق با آرمان‌های اسلام و انقلاب در مراسم 14 و 15 خرداد حضور پرشور خواهند داشت.

مرادی در پاسخ به این پرسش که در سال‌های قبل به مناسبت فرا رسیدن سالروز رحلت ملکوتی امام (ره) ویژه‌ برنامه‌های ورزشی در استان البرز برگزار می‌شد، آیا امسال نیز چنین برنامه‌هایی در دست  اجرا قرار دارد؟ گفت: یک طرح را ما در حوزه دو و میدانی نهایی کرده‌ایم که تحت عنوان حرم تا حرم انجام خواهد شد.

وی افزود: این طرح با پیشنهاد و استقبال خود دو و میدانی‌کاران استان البرز نهایی شده و قرار است آن‌ها فاصله بین امامزاده محمد (ص) تا حرم مطهر امام خمینی (ره) دویده و در نهایت با حضور در مرقد مطهر در مراسم سوگواری شرکت کنند.

رئیس هیئت دو و میدانی استان البرز گفت: این برنامه روز دوازدهم خرداد و با حضور 35 دونده البرزی و به صورت امدادی برگزار خواهد شد و در نهایت دو و میدانی‌کاران البرزی صبح روز چهاردهم خرداد به مرقد مطهر امام خمینی (ره) می‌رسند.

به گفته مرادی فاصله این دو حرم بیش از 60 کیلومتر است و در طول مسیر مردم از دوندگان ولایی استان البرز استقبال خواهند کرد.

 [ آرشيو ]

صفحه اصلي | اخبار و تازه ها | جستجو | تماس با ما
كليه حقوق و مطالب اين سايت متعلق است به ايران كوچك
Copyright © All Right Reserved & Supported By Iranekoochak